Wyszukiwarka


Regulamin

NASZE KONTO DO PRZELEWÓW:
62 1090 1056 0000 0001 3055 1229

ZASADY WSPÓŁPRACY / ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
ZASADY WSPÓŁPRACY !!!KLIENT ZWYKLE MA ZAWSZE RACJĘ !!!
 1. CENY PODANE NA STRONIE SĄ CENAMI BRUTTO. PRZY ZAMÓWIENIU DOLICZANY JEST KOSZT TRANSPORTU.
 2. ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ NIEZREALIZOWANIA DANEGO ZAMÓWIENIA W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH – BRAKU TKANIN CZY JEJ DŁUGIEGO OCZEKIWANIA. ZAWSZE PROPONUJEMY WTEDY INNE WYROBY CZY ROZWIĄZANIA.
 3. CZAS OCZEKIWANIA NA WYSYŁKĘ OD 1-14 DNI– ZAWSZE INFORMUJEMY W CIĄGU 24 GODZIN PO OTRZYMANIU ZAMÓWIENIA ILE BĘDZIE ONO TRWAŁO. CZAS DOSTAWY MOŻE WYNOSIĆ:  1 DZIEŃ PO OTRZYMANIU PŁATNOŚCI LUB POTWIERDZENIU „PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM” – JEŚLI DANY TOWAR JEST W MAGAZYNIE; JEŚLI CZAS JEST ISTOTNY – ZAPYTAJ NAS POPRZEZ KONTAKT, CO MOŻEMY WYSŁAĆ NATYCHMIAST W ZAMIAN LUB W DANYM ASORTYMENCIE. DO 14 DNI W PRZYPADKU POTRZEBY WYPRODUKOWANIA DANEGO PRODUKTU.
 4. PŁATNOŚCI – AKCEPTUJEMY PŁATNOŚĆ PRZELEWEM LUB „ZA POBRANIEM”. BEZ KOSZTU TRANSPORTU MOŻNA ODEBRAĆ TOWAR W FIRMIE.
 5. SPOSOBY DOSTAW: KURIEREM PO PRZELANIU NALEŻNOŚCI LUB "ZA POBRANIEM". KLIENT MOŻE WYBRAĆ NA SWOJE ŻYCZENIE INNY SPOSÓB DOSTAWY, PONOSZĄC JEGO KOSZTY – KLIENT INFORMUJE O TYM W „UWAGACH” PRZY POTWIERDZENIU ZAMÓWIENIA.
 6. DLA KLIENTÓW, KTÓRZY KUPILI WIĘCEJ NIŻ ZA 2000, ZŁ – DOSTAWA W POLSCE JEST BEZPŁATNA. SPOSÓB I KOSZT DOSTAWY TOWARU ZAGRANICĘ ZAWSZE USTALAMY INDYWIDUALNIE, NIEZALEŻNIE OD KWOTY, KTÓRA POJAWIA SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ.
 7. PRZY ZAMÓWIENIACH HURTOWYCH TKANIN I WYROBÓW GOTOWYCH – CENY, ZASADY PŁATNOŚCI, DOSTAWY USTALAMY INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD ZAMÓWIENIA.

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
 
 1. KAŻDE ZAMÓWIENIE MUSI BYĆ ZŁOŻONE POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ - W SKLEPIE INTERNETOWYM POPRZEZ PRODUKTY OKREŚLONE JAKO "TWÓJ ROZMIAR" ALE
 2. NIE MUSISZ TEGO ROBIĆ OSOBIŚCIE - WYSTARCZY, ŻE WYRAZISZ ZAINTERESOWANIE POPRZEZ KONTAKT, I PODASZ SWOJE DANE KONTAKTOWE.  WRAZ Z TOBĄ USTALIMY WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY A NA KOŃCU WYPEŁNIMY ZA CIEBIE ZAMÓWIENIE, KTÓREGO POTWIERDZENIE Z USTALONĄ CENĄ I KOSZTAMI OTRZYMASZ NA MAIL'A. NASTĘPNYM RAZEM JEŚLI ZECHCESZ ZROBISZ TO JUŻ SAM !!!
 3. PRZY ZAMÓWIENIACH INDYWIDUALNYCH ZGODNIE Z TWOJĄ FANTAZJĄ I INWENCJĄ NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW. OCZYWIŚCIE ODPOWIADAMY ZA JAKOŚĆ WYKONANIA I ZGODNOŚĆ TKANIN Z PRÓBKAMI. MAM NADZIEJĘ, IŻ ROZUMIECIE PAŃSTWO DLACZEGO.
 4. PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIEM NALEGAMY NA BEZPŁATNE WYSŁANIE PAŃSTWU POCZTĄ PRÓBEK TKANIN. CHCEMY ABY PAŃSTWO DOKONALI ŚWIADOMEGO WYBORU.
 5. JAKO PŁATNOŚĆ PRZYJMUJEMY TYLKO PŁATNOŚĆ PRZELEWEM PRZED WYSYŁKĄ. NIE AKCEPTUJEMY ODBIORU ZA POBRANIEM. GODZIMY SIĘ EWENTUALNIE NA ZALICZKĘ I RESZTĘ ZA POBRANIEM - PROSIMY O ZROZUMIENIE - TWORZYMY EGZEMPLARZ SPECJALNIE DLA PAŃSTWA W WYBRANYCH PRZEZ WAS KOLORACH, ZESTAWIENIACH I WYMIARACH !!!

GORĄCO ZAPRASZAMY !!!PROSIMY O TELEFONICZNY KONTAKT PRZED SPOTKANIEM
tel. 507 383 002

 

adres e-mail:  biuro@deveka.pl